اگرچه میموجی های جدید اپل زیاد مورد توجه قرار نگرفت اما این بدان معنا نیست که اپل انیموجی های خود را رها کند. در جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS 12.2 بتا به نظر میرسد که اپل، ۴ انیموجی جدید زرافه، جغد، کوسه، و گراز را به لیست انیموجی های جدید iOS 12.2 بتا اضافه کرده است.

انیموجی های جدید iOS 12.2 - کوسه و جغد

علاوه بر این چهار انیموجی جدید، تعداد تغییرات بر روی انیموجی ها را به ۲۴ حالت مختلف رسانده است که نشان از خلاقیت بیشتر و مورد توجه قرار گرفتن انیمیشن مربوط به انیموجی ها می باشد. قابلیت های جذاب و جدید انیموجی های جدید را میتوان در انیموجی زرافه و کوسه دید. با تکان دادن سر خود، انیموجی زرافه گردن دراز خود را بدون جدا شدن از بدن، خم می کند! همچنین در انیموجی کوسه، یک کوسه کامل با دُم در اختیارتان می گذارد!

انیموجی های جدید iOS 12.2 - زرافه

علاوه بر این ها، همانطور که انتظار دارید شخصیت های کارتونی جدید دارای کاراکترهای سرگرم کننده و بامزه می باشند. انیموجی زرافه یک زبان بنفش رنگ دارد که برخلاف زارفه های واقعی است. (به لطف گوگل!) زرافه ها به دلیل محافظت در برابر آفتاب سوختگی، در واقعیت زبانی تیره رنگ دارند. اگرچه همه انیموجی ها در iOS 12.2 بتا، عملکردی مطلوب ندارند اما انتظار می رود که در نسخه نهایی iOS 12.2 عملکردی بهتر و روان از انیموجی های اپل ببینیم.

انیموجی های جدید iOS 12.2 - گراز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید