۶۵RX یک تلویزیون OLED از کمپانی LG است که صفحه نمایش آن به گونه ای طراحی شده که قابلیت رول شدن در زمانی که به آن نیاز ندارید، و قابلیت باز شدن مجدد در زمان تماشا را دارد. این نمایشگر در زمان جمع شدن، در فضا صرفه جویی کرده و امکانات فضایی جدیدی را روی دیوار یا میز تلویزیون ایجاد می کند. در حقیقت، کاربران این تلویزیون می توانند فضای خانه خود را بدون در نظر گرفتن مکان خاص برای یک تلویزیون بزرگ و سیاه رنگ طراحی کنند. چون ۶۵RX صفحه نمایش بطور اتوماتیک سایز خود را با توجه به محتوا و مورد استفاده تنظیم کرده، و تجربه کاربری جدیدی را ارائه می دهد. شرکت ال جی این تلویزیون OLED را به شکلی طراحی کرده که علیرغم دارای ویژگی های متمایزی در حالت های دید مختلف است.

در حالت جمع شدن کامل، تلویزیون می تواند به عنوان یک اسپیکر هوشمند پیشرفته مجهز به هوش مصنوعی عمل کند. با باز بودن قسمتی از نمایشگر، نتایج جستجو به صورت صوتی یا ویدئویی به کاربر ارائه می شود و اطلاعات مفیدی مثل وضعیت آب و هوا یا فهرست برنامه ها را می توان بر روی آن مشاهده کرد. علاوه بر این، در نمای کامل، کاربران می توانند انواع برنامه ها را تماشا کرده یا با تلویزیون بازی کنند.سختی باز و بسته شدن مداوم، بهترین کیفیت تصویر را به نمایش بگذارد. به خوبی با هر فضا و دکوراسیونی هماهنگ می شود.

تلویزیون رول شونده 65RX، محصولی جدید از کمپانی LG

LG 65RX به پردازنده Al و صدا و تصویر Al مجهز است تا کاهش نویز را بهینه سازی کرده و تصاویر را با حداکثر جزئیات و دقت رنگ بالا نمایش دهد. در این محصول مدرن از فناوری ThinQ شرکت ال جی استفاده شده و تلویزیون زبان طبیعی را تشخیص داده و به کاربران اجازه می دهد تا فرمان های صوتی صادر کنند. کاربران می توانند از تلویزیون بخواهند تا هنگام تماشای برنامه های مختلف، اطلاعات را بازیابی کرده یا به سؤالات آنها پاسخ دهد. تلویزیون قابلیت تحلیل مفهوم و اهداف کاربر را دارد و اطلاعات مناسب را برای آنها فراهم می کند.

همچنین، قابلیت تشخیص جسچرهای مختلف هم به منظور بهبود تجربه کاربری برای تلویزیون در نظر گرفته شده است. LG 65RX با طراحی جدید و فرم انعطاف پذیر خود، قابلیت های تازه ای را در اختیار کاربران تلویزیون قرار خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید