سوییچ TL-SF1008D ساخت کمپانی TP-Link بوده و ۸ پورت ۱۰/۱۰۰ مگابیت بر ثانیه را در اختیار کاربران قرار می دهد. این دستگاه راهی آسان برای گسترش شبکه با سیم شماست. همه پورت ها از MDI/MDIX اتوماتیک پشتیبانی می کنند و نگرانی ها درباره نوع کابل مورد استفاده را از بین می برند. این سوییچ بصورت رومیزی به کار می رود و برای استفاده در منزل و دفاتر کار کوچک طراحی شده است.

سوییچ تی پی لینک TL-SF1008D

 

 فناوری Green تی پی لینک

TL-SF1008D به جدیدترین فناوری های بهره وری انرژی مجهز است و می تواند ظرفیت شبکه اینترنت را با مصرف برق کمتر افزایش دهد. این سوییچ مصرف برق را بطور خودکار و بر اساس وضعیت اتصال و طول کابل تنظیم می کند تا اثر کربن را در شبکه شما محدود کند. علاوه بر این، در ساخت این دستگاه از مواد غیر سمی استفاده شده و هفتاد درصد متریال به کار رفته در تولید سوییچ را می توان بازیافت کرد.

سوییچ تی پی لینک TL-SF1008D مجهز به فناوری Green

 

 عملکرد مناسب

سوییچ TL-SF1008D، ۸ پورت ۱۰۰/۱۰ مگابیت بر ثانیه را در اختیار کاربران می گذارد. تمام پورت ها از عملکرد اتوماتیک MDI/MDIX پشتیبانی می کنند و نیاز به کابل های متقاطع یا پورت های Uplink را از بین می برند. همچنین، در ساخت این محصول از معماری سوییچینگ بدون انسداد استفاده شده و بسته ها را برای ارائه حداکثر توان با سرعت کامل فیلتر می کند. با وجود فریم ۲K Jumbo، عملکرد انتقال فایل های بزرگ تا حد زیادی بهبود می یابد. همچنین کنترل جریان IEEE 802.3x برای حالت Full Duplex، و فشار پشت برای حالت Half Duplex ترافیک را کاهش داده و باعث می شود TL-SF1008D به شکلی مطمئن کار کند.

سوییچ تی پی لینک TL-SF1008D با عملکرد مناسب

 

 استفاده آسان

قابلیت های اتوماتیک این سوییچ اترنت، سادگی نصب و راه اندازی را به ارمغان می آورد. به علاوه، هر پورت سرعت شبکه دستگاه را تشخیص داده و سوییچ را برای نهایت سازگاری و عملکرد مطلوب بطور هوشمند تنظیم می کند.

استفاده آسان از سوییچ تی پی لینک TL-SF1008D

 

 جمع بندی

TPLINK TL-SF1008D یک وسیله کاربردی است که پورت های متعددی را برای اتصال اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد. این سوییچ به فناوری بهره وری انرژی مجهز بوده و در مصرف برق صرفه جویی می کند. از ویژگی های مفید TL-SF1008D باید به سرعت بالا، قیمت مناسب و عملکرد مطمئن اشاره کرد.

نقاط قوت و ضعف سوییچ TL-SF1008D تی پی لینک

thumbs-up-icon

مزایا

  • صرفه جویی در مصرف انرژی
  • پورت های متعدد، انتقال مطمئن اطلاعات

thumbs-down-icon

معایب

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید