مودم بی سیم TD-W8961N محصولی از شرکت TP-Link است که ثبات و قدرت را برای شبکه اینترنت خانگی شما به ارمغان می آورد. این دستگاه همه کاره دارای دو آنتن خارجی با قدرت بالای ۵ دسیبل است. سرعت اتصال وایرلس مودم، معادل ۳۰۰ مگابایت در ثانیه بوده و به همین دلیل برای مصرف پهنای باند سنگین یا برنامه های حساس به قطع، مثل بازی های آنلاین، تماس های ویدئویی و حتی پخش ویدئوهای HD ایده آل می باشد.

مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

Wi-Fi قویتر

TD-W8961N با مودم +ADSL2 و روتر NAT، یک ابزار بسیار قوی است که نرخ کامل و استاندارد ADSL+، ADSL2، ADSL را با قابلیت اطمینان عالی و راه حلی مقرون بصرفه برای اتصال اینترنت خانه و دفاتر کار کوچک فراهم می کند.

Wi-Fi قویتر در مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

سرعت Wi-Fi تا ۳۰۰ مگابایت در ثانیه

TD-W8961N با سرعت اتصال بی سیم ۳۰۰ مگابایت در ثانیه بر روی باند ۲٫۴ گیگاهرتز و پورت های ۴ مگابیتی LAN، برای پخش HD، بازی های آنلاین و موارد دیگری که به پهنای باند پر قدرت نیاز دارند، ایده آل می باشد.

سرعت Wi-Fi تا 300 مگابایت در ثانیه مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

آنتن های نیرومند

این مودم دارای دو آنتن خارجی با قدرت بالای ۵ دسیبل است که سیگنال را به تمام نقاط و گوشه های خانه انتقال داده، و یک شبکه Wi-Fi نیرومند و پایدار را ایجاد می کند.

آنتن های نیرومند مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

دکمه WPS

با استفاده از این دکمه می توانید دستگاه های خود را بدون وارد کردن پسورد به روتر متصل کنید.

دکمه WPS در مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

راه اندازی سریع و مدیریت آسان

برای راه اندازی مودم فقط کافیست تا رابط مستقیم وب را دنبال کنید تا راه اندازی مودم در عرض چند ثانیه انجام شود. علاوه بر این می توانید شبکه اینترنت خانگی خود را به سادگی مدیریت کنید.

راه اندازی سریع و مدیریت آسان مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

امنیت پیشرفته

فایروال های SPI و قابلیت رمزگذاری WPA2، امنیت کامل شبکه اینترنت بی سیم شما را تضمین می کند.

امنیت پیشرفته مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

 

جمع بندی

TP-Link TD-W8961ND، یک مودم روتر بی سیم است که قیمت بسیار مناسبی دارد. این مودم از نسل سوم استاندارد وایرلس سری N بهره برده و به ۴ پورت LAN و یک پورت RJ-11 مجهز می باشد. دو آنتن خارجی هم قدرت بالایی برای ایجاد شبکه Wi-Fi پایدار ارائه می دهند. این دستگاه برای استفاده در خانه و دفاتر کار کوچک مناسب است و می توانید با آن بازی های آنلاین انجام داده، تماس های ویدئویی برقرار کنید یا به تماشای ویدئوهای HD بپردازید.

جمع بندی مودم روتر بی سیم تی پی لینک TD-W8961N

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید