DSL-2740U یکی از مودم های کمپانی معروف D-Link می باشد که برای ارائه اینترنت Wi-Fi پر سرعت، پایدار و امن به کاربران در خانه و دفتر کار طراحی شده است. این مودم با ۱ پورت RJ-11، ۴ پورت LAN، و دو عدد آنتن خارجی با قدرت ۵ دسیبل ارتباط اینترنت حفاظت شده را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این، سرعت انتقال مودم معادل ۳۰۰ مگابیت در ثانیه و فرکانس بی سیم آن ۲٫۴ گیگاهرتز می باشد.

مودم دی لینک DSL-2740U

 

 اتصال وایرلس فوق العاده

حداکثر سرعت اتصال وایرلس DSL-2740U، بیش از ۴ برابر ۸۰۲٫۱۱g1 می باشد. با اتصال مودم به کامپیوترهای مجهز به رابط های وایرلس N می توانید اتصال خود را در هر نقطه از منزل یا محیط کار حفظ کرده و عملکرد وایرلس را تا حد زیادی افزایش دهید. علاوه بر این امکان استفاده از مودم در شبکه های وایرلس ۸۰۲٫۱۱g و ۸۰۲٫۱۱b به منظور فعال کردن قابل توجه دریافت وجود دارد.

اتصال وایرلس فوق العاده مودم دی لینک DSL-2740U

 

 ارتباط امن

ویژگی های امنیتی DSL-2740U از دسترسی غیرمجاز دستگاه های وایرلس یا اینترنت به شبکه خانگی و محل کار جلوگیری می کند. SPI، محتویات بسته های ورودی را قبل از صدور اجازه ورود بررسی می کند؛ در حالی که از شبکه شما در مقابل حمله های DoS (عدم پذیرش سرویس) هم محافظت می شود. روتر برای کیفیت خدمات (QoS) از صف های اولویت پشتیبانی می کند تا گروهی از کاربران خانگی یا محل کار بتوانند بدون نگرانی در مورد ازدحام ترافیک از مزایای اتصال بسیار خوب به شبکه بهره مند شوند.

مودم دی لینک DSL-2740U با ارتباط امن

به علاوه، DSL-2740U برای دسترسی ایمن و انعطاف پذیر کاربران و روش های رمزگذاری دیتا از WPA/WPA2 و WEP پشتیبانی می کند. همچنین، دکمه داخلی WPS نیز راهی آسان برای ایجاد یک ارتباط وایرلس امن را فراهم خواهد کرد.

 

 تضمین سازگاری

این مودم وایرلس دارای ۴ پورت بوده و با تجهیزات بی سیم ۸۰۲٫۱۱b و ۸۰۲٫۱۱g سازگار است و از طیف وسیعی از دستگاه های وایرلس پشتیبانی می کند. علاوه بر این، DSL-2740U دارای ۴ پورت Ethernet برای اتصال کامپیوترهای دارای اترنت، سرورهای پرینت و دستگاه های دیگر است و به همین دلیل یک گزینه منطقی برای کاربرانی خواهد بود که به دنبال یک مودم همه کاره و سریع هستند.

مودم دی لینک DSL-2740U با تضمین سازگاری

 

 جمع بندی

D-Link DSL2740U یک مودم روتر با قابلیت های کاربردی زیاد است که عملکرد وایرلس بسیار خوبی را برای خانه و دفاتر کار کوچک ارائه می دهد. این محصول با وجود ویژگی هایی از جمله پشتیبانی از حداکثر سرعت دانلود ۲۴ مگابیت بر ثانیه، سرعت انتقال ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه، کیفیت خدمات (QoS) و ۴ پورت اترنت عملکردهای مورد نیاز کاربران را فراهم کرده و شبکه اینترنت سریع و ایمنی را ایجاد می کند.

جمع بندی مودم دی لینک DSL-2740U

 

نقاط قوت و ضعف مودم روتر بی سیم +ADSL2 دی لینک مدل DSL-2740U

thumbs-up-icon

مزایا

  • اتصال وایرلس فوق العاده
  • ارائه اتصال وایرلس با امنیت بالا

thumbs-down-icon

معایب

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید