کمپانی اپل به تازگی از نسل جدید ساعت های هوشمند خود، Apple Watch Series 5 با ویژگی های تازه رونمایی کرده که قرار است در تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ به بازارها عرضه شود. این سری ساعت ها یکی از پرفروش ترین محصولات قابل پوشیدن عرصه تکنولوژی هستند که با اپلیکیشن های خود بر روی تناسب اندام، بیومتریک و تحقیقات پزشکی تمرکز دارند. Watch Series 5 دارای یک نمایشگر Retina همیشه روشن است که امکان دسترسی مداوم به زمان و اطلاعات مهم را به کاربر می دهد. در زمان پایین بودن دست، نور نمایشگر بطور خودکار کم می شود و به محض بالا آوردن دست، صفحه نمایش به روشنایی کامل بر می گردد. باتری این ساعت هوشمند هم به مدت ۱۸ ساعت دوام می آورد.

علاوه بر این، ساعت دارای یک قطب نمای داخلی بوده که به همراه اپلیکیشن آپدیت شده Maps در تشخیص جهت ها به خوبی عمل می کند. خریداران Apple Watch Series 5 می توانند از برنامه جهت یاب جدید برای مشاهده مسیر، شیب، طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع فعلی استفاده کنند. حتی کاربران می توانند قطب نما را به صفحه اصلی اضافه کرده و مسیر پیش رو را در یک نگاه مشاهده کنند.

 

ویدیو معرفی Apple Watch Series 5

دوبله اختصاصی هدیش

 

برای افزایش امنیت شخصی کاربران در سفر، امکان برقراری تماس های اضطراری با ساعت وجود دارد. این قابلیت به کاربران بیش از ۱۵۰ کشور اجازه می دهد تا بدون نیاز به گوشی اپل به برقراری تماس با اورژانس و غیره بپردازند. همچنین، این ویژگی در صورت فعال شدن می تواند در صورت سقوط کاربر از ارتفاع بطور اتوماتیک تماس تلفنی اضطراری برقرار کند. این محصول در طرح ها و جنس های متنوع از جمله آلومینیوم، سرامیک و تیتانیوم تولید شده و خریداران می توانند با توجه به سلیقه خود مدل مورد نظر را انتخاب کنند.

Apple Watch Series 5 از نظر ظاهری تفاوت چندانی با مدل های قبلی ندارد، اما روشن بودن همیشگی صفحه نمایش یک تغییر بزرگ و قابل توجه است که شاید بسیاری از علاقمندان اپل انتظار آن را نداشتند. کاربران این ساعت می توانند با استفاده از قابلیت های جدید مثل Cycle Tracking، اپلیکیشن Noise و Activity Trends وضعیت سلامت و تناسب اندام خود را دنبال کنند. مدیرعامل اپل اظهار داشته که “ما تأثیر معنادار Apple Watch را بر زندگی مشتریان خود دیده ایم و برای ارائه امکانات بیشتر در Apple Watch Series 5 و watchOS 6 بسیار هیجان زده هستیم”. وی ادامه می دهد که “یکپارچگی سخت افزار و نرم افزار جدید تجربه کاربری بهتری را برای افزایش فعالیت بدنی و ارائه اطلاعات مورد نیاز کاربران فراهم می کند”.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید